STRONY WWW
DLA MAŁYCH FIRM B2B B2C

Jesteśmy małą firmą i oferujemy usługi dla małych firm. Znajdziesz u nas wszystko co niezbędne jest do rozwinięcia małej działalności w Internecie.

przewiń w dół i dowiedz się więcej
Grafika przedstawiająca okręgi i linie, idealna do tworzenia stron i sklepów internetowych oraz branding na social media

W czym możemy
Ci Pomóc?

Laptop jako ikona reprezentująca usługi tworzenia stron internetowych dla małych firm

Strona i sklep

Pomagamy w stworzeniu zoptymalizowanego i prostego w obsłudze serwisu, dzięki któremu możesz sprzedawać swoje usługi i produkt.

Oferta automatyzacji pracy

Automatyzacja pracy

Pomagamy usprawnić procesy w firmie poprzez tworzenie rozwiązań, które przyspieszą obsługę klienta, a Ty możesz skupić się na kluczowych aspektach Twojej działalności.

Ikona przedstawia karty mediów społecznościowych dla wzrostu sprzedaży i identyfikacji wizualnej małych firm

SOCIAL MEDIA

Prowadzimy działania na social mediach w oparciu o strategie marketingową. Pozwoli to w dotarciu do potencjalnych klientów. Przygotujemy posty, strategię i publikacje.

Okręgi symbolizujące identyfikację wizualną, logo i grafikę, używane w projektowaniu marki

Identyfikacja wizualna

Pomagamy stworzyć markę, która zapadnie w pamięć i zyska przewagę nad konkurencją. Tworzymy spójny branding, czyli: logo, projekty opakowań, grafiki, plakaty, wizytówki.

Stos kartek z artystyczną ilustracją, idealne do tworzenia treści na social media i stronę internetową

content marketing

Pomagamy w stworzeniu wszystkich tekstów, które są niezbędne na stronie internetowej. Za pomocą wpisów blogowych lub treści na social media zwiększymy zainteresowanie Twoją firmą.

Ikona oferty szkolenia z obsługi

Szkolenia z obsługi

Po stworzeniu sklepu Internetowego szkolimy z najważniejszych jego funkcji, by umożliwić Ci samodzielną obsługę serwisu.

jak nasze usługi
wpłyną na twoją firmę

W celu stworzenia i rozwijania małej firmy B2B lub B2C prowadzimy działania na trzech głównych płaszczyznach. Strony internetowe, social media i branding. Tylko wtedy działalność w Internecie ma sens
Spójrz na prosty przykład:

Zakładasz zupełnie nową firmę i przechodzisz do stworzenia strony. W jaki sposób klient może cię znaleźć? np. poprzez social media, które mają określoną strategię marketingową i dobry content marketing. 

Publikujesz treści na social mediach, klient zapomina jak twoja firma się nazywa – nie może Cię odnaleźć

Wyświetlimy dla niego reklamę w social mediach z Twoją charakterystyczną identyfikacja wizualną – skojarzy, że to Ciebie poszukiwał.

Wejdzie na stronę. Ponownie dzięki contentowi marketingowemu znajdzie odpowiedzi na każde pytanie, które go nurtuje – zostawi kontakt do siebie lub dokona zakupu.

dowiedz się jak zacząć działaność w internecie

Nasz zespół ekspresowo odpowiada na każde pytanie. Zapytaj o co tylko chcesz, jeśli nie wiesz od czego zacząć napisz jaki masz problem. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Bezpośredni kontakt

Whatsapp +48 600944564

Ręka trzymająca smartfon z ekranem wyświetlającym stronę internetową dla małych firm i sklepów internetowych

Najczęściej pojawiające się pytania

Czy można przebudować sklep internetowy bez wyłączania go?

Twój sklep internetowy nie musi być wyłączony z użytku na cały czas przebudowy strony, czyli od 2 do 3 tygodni.  Zastosujemy rozwiązania, które ograniczą przestój do maksymalnie 48h.

Co mi jest potrzebne do stworzenia strony?

Na początku należy wykupić domenę i hosting – najlepiej po konsultacji z nami, wtedy będziemy mogli dopasować go do potrzeb. Wybór dostawcy hostingu jest bardzo istotny, ponieważ wpływa później m.in. na szybkość strony

Co jeśli nie spodoba mi się to co mi zaproponujecie?

Jeśli strona, którą zaproponujemy nie spodoba wam się pobierzemy opłatę jedynie w wysokości 500 zł netto za stworzenie propozycji i będziemy mogli na tym etapie zakończyć współpracę.

Ile poprawek jest w cenie?

W cenie stworzenia strony przewidujemy 3 duże poprawki, za kolejne doliczana jest kwota w wysokości 25% całkowitej wyceny.

Czy po stworzeniu strony możecie dodawać nam produkty do sklepu?

Tak, posiadamy pakiety administracji strony – dzięki temu za niewielką stałą opłatę miesięczną możemy zajmować się aktualizacją strony, dodawaniem produktów, wpisów na bloga.

Co jeśli coś mi się zepsuje na stronie?

Każdy Klient po wykonaniu strony otrzymuje od nas 2 tygodnie darmowej pomocy technicznej – jeśli coś w tym czasie będzie nie tak jak powinno naprawimy to bezpłatnie. Po zakończeniu tego okresu chętnie również pomożemy – wystarczy się z nami skontaktować.