Sklep internetowy i branding dla szkoły językowej

Stworzyliśmy sklep internetowy i identyfikację wizualną dla szkoły językowej. Uczniowie mogą wykupić kurs online, a lektorzy mogą zarządzać swoim kalendarzem.

Laptop z wyświetloną stroną internetową szkoły językowej, prezentujący branding i sklep internetowy
Kompletne przedstawienie projektu strony głównej dla strony internetowej szkoły językowej

detale projektowe

technologia

WordPress Elementor 

branża

Sprzedaż materiałów szkoleniowych i lekcji online

zakres prac

Sklep www i strona internetowa, identyfikacja wizualna, szablony grafik na social media oraz szablony do tworzenia kart pracy dla uczniów.

opinia klienta na temat naszej pracy

Jestem BARDZO zadowolona ze współpracy! Na każdym kroku pełen profesjonalizm. Polecam w zakresie zarówno tworzenia stron i sklepów,jak i projektów graficznych. Kontakt i doradztwo na medal - jak masz nie do końca udany pomysł,to ci go wybiją z głowy, proponując jednocześnie dużo lepsze rozwiązanie. Laicy komputerowi nie mają się czego obawiać - wyjaśnienia i instrukcje, które przekazuje Pan Kewin, są jasne i szczegółowe. Dawno nie miałam do czynienia z tak rzetelną firmą!

Aleksandra Wojciechowska, Ceo

azulejo

o firmie

Azulejo to szkoła języków iberyjskich, która oferuje kursy online z języka portugalskiego i hiszpańskiego. 

Problem klienta

  1. Na rynku jest wiele firm podobnych do naszej, ciężko mi się wyróżnić.
  2. Szukam wykonawcy, który kompleksowo wykona sklep internetowy, pomoże wybrać hosting i pokieruje całym procesem. 
  3. Szukam firmy, która stworzy dla mnie sklep i social media, a także odświeży logotyp.
  4. Poprzedni wykonawca strony nie odpowiada na moje wiadomości, przez co mam ograniczone zaufanie do wykonawców.

nasze rozwiązanie dla szkoły językowej

Strona główna strony internetowej dla szkoły językowej z funkcją sklepu internetowego
Stare logo szkoły językowej z koroną w środku oraz nowe, nowoczesne logo z królewskimi kształtami

Stworzyliśmy nowy wygląd strony, logo. Dobraliśmy odpowiednio typografie i ułatwiliśmy poruszanie się po stronie.

W sklepie stworzyliśmy produkty online i vouchery na zajęcia. Zakup odbywa się na stronie internetowej, generuje się automatycznie faktura i przesyła na maila.

Strona główna sklepu internetowego szkoły językowej z ofertą kursów językowych, materiałów edukacyjnych i zasobów dla uczniów

Stworzyliśmy szablony grafik na social media, które łatwo można edytować i samodzielnie zamieszczać na Instagramie. Dzięki temu profil stał się spójny i charakterystyczny dla danej marki.
Pozwoliło to również zaoszczędzić czas na samodzielnej obróbce graficznej, która nie była efektywna.

Szablony grafik będące elementem brandingu szkoły językowej, zawierające logo, kolorystykę i typografię firmową

Do wdrożenia w przyszłości

WordPress umożliwia łatwą rozbudowę sklepu internetowego. W celu ułatwienia zarządzania firmą na stronie może pojawić się:

  1. System rezerwacji lekcji w oparciu o płatność subskrypcyjną.
  2. Uczeń może zarezerwować lekcje z bezzwrotną zaliczką, co zapobiegnie częstym odwoływaniu lekcji bez konsekwencji.
  3. Zintegrowany kalendarz do zarządzania lekcjami wszystkich lektorów. Każdy nauczyciel ma dostęp do kalendarza, może modyfikować zapisy, godziny dostępności, ustalać dni wolne od pracy.
  4. Integracja z księgowością firmy. Faktury, które będą wystawiane automatycznie mogą być natychmiast przesyłane na adres e-mail biura rachunkowego.
Interfejs systemu rezerwacji dla szkoły językowej, umożliwiający zapis na kursy i lekcje online

szablony kart pracy, zeszytów ćwiczeń dla szkoły językowej

Dla szkoły językowej stworzyliśmy szablony ćwiczeń, które można ustawiać i modyfikować samodzielnie w dowolny sposób. Dzięki temu klient jest w stanie stworzyć nieograniczoną ilość kombinacji kart pracy i utrzymać spójny wygląd.

Grafiki stworzyliśmy w programie graficznym i każdy z elementów wgraliśmy do bardzo prostego w obsłudze programu: CANVA. Poniżej przedstawiamy filmik wyjaśniający jak to działa:

skontaktuj się z nami, a my stworzymy dla ciebie interaktywny szablon

szablony ćwiczeń dla szkoły językowej

Poniżej prezentujemy przykładowe ustawienie stworzonych elementów. Każdy z nich dowolnie można przestawiać, dzięki czemu karty pracy już nigdy nie będą nudne dla uczniów.

Pierwsza strona zawiera techniczne aspekty całego dokumentu. Dostosowaliśmy topografie wraz z rozmiarem, żeby ujednolicić wszystkie zadania.

Jednym z naszych zadań było stworzenie tła pod ćwiczenia z czytania oraz ćwiczenia z lukami. Ze względów praktycznych celowo ograniczyliśmy kolory i postawiliśmy na graficzne rozwiązania. Każde tło można edytować, powiększać pomniejszać. W miejsce przykładowego tekstu można wpisać dwolne słowa.

Klientka chciała żebyśmy stworzyli tabelki na różne przeznaczenia. Zamiast tworzenia kilku wersji i sztywnego układu tabel zaproponowaliśmy tabele modułowe. Każdy prostokąt dowolnie można przestawiać tworząc dowolną ilość kolumn i wierszy.

Zobacz inne nasze projekty

Zadaj nam dowolne pytanie na temat Twojej strony internetowej

Zostaw swoje dane kontaktowe i pytanie, a my odpowiemy w maksymalnie 30 minut.

Najczęściej pojawiające się pytania

Czy można przebudować sklep internetowy bez wyłączania go?

Twój sklep internetowy nie musi być wyłączony z użytku na cały czas przebudowy strony, czyli od 2 do 3 tygodni.  Zastosujemy rozwiązania, które ograniczą przestój do maksymalnie 48h.

Co mi jest potrzebne do stworzenia strony?

Na początku należy wykupić domenę i hosting – najlepiej po konsultacji z nami, wtedy będziemy mogli dopasować go do potrzeb. Wybór dostawcy hostingu jest bardzo istotny, ponieważ wpływa później m.in. na szybkość strony

Co jeśli nie spodoba mi się to co mi zaproponujecie?

Jeśli strona, którą zaproponujemy nie spodoba wam się pobierzemy opłatę jedynie w wysokości 500 zł netto za stworzenie propozycji i będziemy mogli na tym etapie zakończyć współpracę.

Ile poprawek jest w cenie?

W cenie stworzenia strony przewidujemy 3 duże poprawki, za kolejne doliczana jest kwota w wysokości 25% całkowitej wyceny.

Czy po stworzeniu strony możecie dodawać nam produkty do sklepu?

Tak, posiadamy pakiety administracji strony – dzięki temu za niewielką stałą opłatę miesięczną możemy zajmować się aktualizacją strony, dodawaniem produktów, wpisów na bloga.

Co jeśli coś mi się zepsuje na stronie?

Każdy Klient po wykonaniu strony otrzymuje od nas 2 tygodnie darmowej pomocy technicznej – jeśli coś w tym czasie będzie nie tak jak powinno naprawimy to bezpłatnie. Po zakończeniu tego okresu chętnie również pomożemy – wystarczy się z nami skontaktować.