Strony i sklepy internetowe dla małych firm

Pomagamy firmom z sektora B2B i B2C w sprzedaży produktów i usług poprzez stworzenie strony internetowej dopasowanej do grupy docelowej.

przewiń w dół i dowiedz się więcej
Laptop jako ikona reprezentująca usługi tworzenia stron internetowych dla małych firm

Strona internetowa,
która odróżni Cię od konkurencji

Większość firm przy wyborze wykonawcy strony kieruje się ceną. Podejmują współpracę z nieodpowiednimi ludźmi, którzy nie koncentrują się na potrzebach klientów i tym, czego oni szukają na stronie. Wykonują losową stronę wpasowaną w gust, która nie pozyskuje klientów.
Przypadkowo stworzona strona z przypadkowym tekstem, robiona przez przypadkowych ludzi  uniemożliwi generowanie sprzedaży.

bądź krok dalej i wybierz firmę, która zna potrzeby Twoich klientów.

jak wyglądają nasze etapy
powstawania strony internetowej

01

Warsztat online

Podczas rozmowy telefonicznej lub spotkania online omawiamy Twoją grupę docelową, wartości firmy i problemy klientów. 

02

Mapa strony

Po analizie warsztatu online tworzymy mapę strony. Pokażemy Ci gdzie będą grafiki, teksty i jak strony połączymy między sobą w logiczną całość – tak żeby pozyskać nowych klientów.

03

koncepcja graficzna

Na tym etapie tworzymy koncepcje wizualna strony. Przestawimy kolory i typografie, które najbardziej będą odpowiadają Twoim klientom. Przeanalizujemy również Twoją konkurencje w tym kierunku.

04

Projekt strony

Po akceptacji wszystkich powyższych kroków wykonujemy projekt graficzny. Dobrze zaprojektowana strona ułatwia użytkownikowi podejmowanie decyzji np. pozostawienie kontaktu lub zakup produktu.

05

wdrażanie strony

Kolejnym krokiem jest wdrożenie techniczne strony. Wykonamy ją w systemie, który umożliwi Ci (w późniejszym czasie) samodzielną obsługę strony np. dodanie tekstu, zdjęć, produktu. 
Na tym etapie dbamy o to, żeby strona była szybka i dostosowana do wszystkich urządzeń, czyli telefonów, tabletów i komputerów.

06

Szkolenie

Wykonujemy filmy z obsługi Twojej strony, gdzie dokładnie tłumaczymy jej funkcje np. jak dodać zdjęcie, treść, produkt. Materiał ten możesz wykorzystać również do przeszkolenia swoich pracowników. Po dostarczeniu szkolenia będziesz w okresie ochronnym, czyli przez 2 tygodnie bezpłatnie będziemy do Twojej dyspozycji.

Dlaczego Studio Kreatywnych Stron
powinno wykonać Twoją stronę internetową?

Strona www
dopasowana do grupy docelowej

Przeprowadzimy warsztat, na którym poznamy zachowania i potrzeby Twoich klientów. Dzięki czemu poprowadzimy klienta od wejścia na stronę do formularza kontaktowego lub zakupu.  

Strona internetowa
prosta w obsłudze

Stronę stworzymy w popularnej technologii, dzięki której w łatwy sposób możesz ją edytować, czyli dodawać zdjęcia, teksty, produkty lub nowe strony.
Twoja strona nigdy nie będzie ograniczona w modyfikacji i rozwoju.

spójny branding
marki

Dopracujemy twój wizerunek w Internecie, dzięki któremu Twoja strona zapadnie w pamięć, wzbudzi zaufanie klientów i podwyższy twój autorytet.

koncentracja
na twoim celu

Sama strona Internetowa nie wygeneruje sprzedaży. Jeśli nie prowadzisz żadnych działań w Internecie i oczekujesz, że założenie strony przyciągnie nowych klientów – niestety się mylisz. 
Poprowadzimy działania w social mediach, które skierują użytkowników na stronę.

zoptymalizowana
strona lub sklep

Projektujemy strony i sklepy Internetowe przy użyciu najnowszych technologii, dzięki czemu  są szybkie i zrozumiałe dla klientów. To mobilizuje ich do podejmowania decyzji zakupowych lub wypełnienia formularza kontaktowego.

Strona dostosowana
do każdych urządzeń

Większość stron Internetowych odwiedzana jest z telefonów dlatego dopracujemy ją na każde urządzenie (tablet, telefon, komputer) żeby zawsze była użyteczna i efektywna.

okres ochronny
po wdrożeniu strony

Po przeszkoleniu z obsługi strony obejmiemy Cię okresem ochronnym przez 2 tygodnie. W tym czasie możemy poświęcić Ci więcej czasu na przeszkolenie lub pomóc w obsłudze.

zobacz strony i sklepy www,
które stworzyliśmy

azulejo
szkoła języków iberyjskich

W czym pomogliśmy
Sklep Internetowy, który umożliwił sprzedaż materiałów edukacyjnych online.
Branding – zwiększenie zapamiętywalności marki i ujednolicenie sposobu komunikacji na Instagramie i Facebooku.
Ułatwiliśmy prowadzenie social mediów i obsługę strony.

Mockup strony i sklepu internetowego dla szkoły języków obcych

suviee professional
platforma szkoleniowa

W czym pomogliśmy
Platforma do sprzedaży szkoleń online. 
Stworzenie produktu, który generuje wynik na podstawie udzielonych odpowiedzi.
Grafiki na social media, które przyczyniły się do sprzedaży nowego produktu.

one night dress
wypożyczalnia sukienek

W czym pomogliśmy
Stworzyliśmy sklep internetowy w formie wypożyczalni produktu, który pozwolił zautomatyzować procesy sprzedaży i obsługi klienta – firma mogła obsłużyć więcej klientów, czyli wynajmować więcej produktów w krótszym czasie.

Mockup sklepu internetowego oraz wypożyczalni sukienek

W jaki sposób strona www ma pomóc
w pozyskaniu klientów

Każdy klient posiada jakiś problem, przez który decyduje się na zakup. Świadomie analizuje różne strony i szuka odpowiedzi na konkretne pytania. Jeśli je zrozumiemy i umieścimy  na stronie – zakupi Twój produkt, usługę lub wypełni formularz kontaktowy.
Użytkownik, który widzi, że rozumiesz jego problemy i potrzeby staje się Twoim klientem.

chcesz pozyskiwać klientów
ze strony internetowej?

Zostaw swoje dane kontaktowe – skontaktujemy się z Tobą i sprawdzimy, jak możemy rozwiązać Twój problem.

Bezpośredni kontakt

Whatsapp +48 600944564

Autorska grafika w sekcji kontakt

Sprawdź jakie pytania
najczęściej się pojawiają.

Jaki jest koszt stworzenia strony lub sklepu internetowego?

Na ostateczną cenę strony wpływa stopień jej złożoności i funkcje jakie ma spełniać. Wstępną wycenę można samodzielnie wykonać tutaj. Ostateczna cena ustalana jest po pierwszym kontakcie z nami i doprecyzowaniu oczekiwań.
Sklepy Internetowe kosztują zwykle od 4 do kilkunastu tysięcy złotych.
Strony Internetowe (bez sklepu) to koszt od 2 do kilku tysięcy złotych.

Ile czasu zajmuje tworzenie strony?

Czas tworzenia strony zależy od poziomu jej skomplikowania. Ilości funkcji jakie ma spełniać, informacji, treści oraz twojego zaangażowania we współpracę. Tworzenie strony to proces, który nie może odbywać się bez pytań i odpowiedzi. 
Zwykle czas wykonania strony (bez sklepu) wynosi 1-3 tyg.
Czas wykonania sklepu internetowego od 3 tygodni do kilku miesięcy.

A co jeśli strona mi się nie spodoba?

Nasz proces powstawania strony podzielony jest na 5 etapów. Każdy musi zostać zatwierdzony, żebyśmy mogli przejść do kolejnego.  W etapie 3 pokazujemy kolory, topografie oraz koncepcje graficzną strony. W etapie 4 przedstawiamy projekt graficzny strony, jeśli nie będzie on satysfakcjonujący możemy go modyfikować, ale w takim stopniu żeby strona spełniała główne założenia – czyli generowała sprzedaż.
Po każdym prezentowanym etapie dyskutujemy i dążymy do pełnego zadowolenia klienta. Nie ma możliwości żeby strona się nie spodobała, ponieważ czynnie bierzesz udział w każdym etapie jej tworzenia.

Co jeśli na stronie się coś zepsuje?

Na stronie, którą wykonamy może dochodzić do awarii ze względu na nieaktualizowanie zawartości. Na szkoleniu pokazujemy w jaki sposób to robić. Czasami występują błędy w zainstalowanych dodatkach na stronie, które są niezbędne do jej działania. Stosowanie się do naszych zaleceń ograniczy ten problem. Oprócz tego zawsze można się z nami skontaktować – zlokalizujemy usterkę i ją naprawimy. Można też skorzystać z administracji strony – dzięki temu będziemy kontrolować momenty aktualizacji strony i naprawiać błędy, które się pojawią.

Czego będziecie ode mnie potrzebować, żeby rozpocząć pracę?

Do rozpoczęcia pracy nad stroną potrzebujemy tekstów i zdjęć na stronę. Teksty po przesłaniu i wspólnym warsztacie online odpowiednio skorygujemy, by spełniały swoje funkcje na stronie.

Jakie teksty potrzebne są do stworzenia strony internetowej ?

Głównie są to takie treści:
– opisy produktów
– informacje o usługach
– dane kontaktowe
– wartości firmy 
– Co Cię wyróżnia od konkurencji?
– Jak pomagasz swojemu klientowi?
Niektóre z tych kwestii doprecyzujemy na warsztacie online i skorygujemy.

Czy nie będzie taniej jak samodzielnie wykonam stronę, a wy ją poprawicie?

Proces tworzenia strony ma kilka etapów. Wdrażanie projektu jest na samym końcu. Opiera się on na analizie zachowań klientów i Twoich celów. Te czynności decydują o jej wyglądzie i strukturze, dlatego nie jest możliwe jedynie poprawienie strony z pominięciem kluczowych etapów, a tym samym obniżenie ceny. Często strony, które trafiają do nas i są w jakimś stopniu zrobione musimy usunąć i rozpocząć proces od nowa. Tworzenie strony internetowej wymaga specjalistycznej wiedzy, dzięki której będzie technicznie poprawnie wykonana.

Ile wersji strony dostanę do wyboru?

Układ treści na stronie i jej struktura są wynikiem analizy grupy docelowej. To jak te treści sią ułożone nie jest przypadkowe, ale dokładnie przemyślane tak żeby prowadziło użytkownika za rękę – aż do zakupu usługi lub wypełnienia formularza.
Kolory, topografia i wstępny zarys koncepcji również dobierany jest specjalnie dla grupy docelowej oraz na podstawie analizy wizualnej konkurencji. To nie są losowe wybory. Pracujemy na jednym projekcie, który wspólnie omawiamy i modyfikujemy, nic nie odbywa się bez Twojego zatwierdzenia. Dbamy o to żeby nasi klienci byli w 100% zadowoleni ze strony – nawet jeśli szata graficzna ich nie przekonuje – rozumieją z czego te działania wynikają i wiedzą, że są one celowe.
Prawdopodobnie nie jesteś grupą docelową dla swoich usług, wiec twoje wymagania i potrzeby są inne. Koncentrujemy się na twoich klientach i ich potrzebach.

Jak będziemy się komunikować?

Komunikacja z nami odbywa się głównie przez whatsappa, żebyśmy sprawnie mogli odpowiadać na swoje wiadomości. Jeśli musimy coś dokładnie omówić wtedy dzwonimy lub umawiamy się na spotkanie online – z kamerą lub bez.
Podczas pierwszego etapu tworzenia strony, czyli warsztatu zdzwaniamy się lub umawiamy spotkanie online.

ZADAJ NAM DOWOLNE PYTANIE NA TEMAT strony internetowej

Zostaw swoje dane kontaktowe i pytanie, a my odpowiemy w maksymalnie 30 minut.

Najczęściej pojawiające się pytania

Czy można przebudować sklep internetowy bez wyłączania go?

Twój sklep internetowy nie musi być wyłączony z użytku na cały czas przebudowy strony, czyli od 2 do 3 tygodni.  Zastosujemy rozwiązania, które ograniczą przestój do maksymalnie 48h.

Co mi jest potrzebne do stworzenia strony?

Na początku należy wykupić domenę i hosting – najlepiej po konsultacji z nami, wtedy będziemy mogli dopasować go do potrzeb. Wybór dostawcy hostingu jest bardzo istotny, ponieważ wpływa później m.in. na szybkość strony

Co jeśli nie spodoba mi się to co mi zaproponujecie?

Jeśli strona, którą zaproponujemy nie spodoba wam się pobierzemy opłatę jedynie w wysokości 500 zł netto za stworzenie propozycji i będziemy mogli na tym etapie zakończyć współpracę.

Ile poprawek jest w cenie?

W cenie stworzenia strony przewidujemy 3 duże poprawki, za kolejne doliczana jest kwota w wysokości 25% całkowitej wyceny.

Czy po stworzeniu strony możecie dodawać nam produkty do sklepu?

Tak, posiadamy pakiety administracji strony – dzięki temu za niewielką stałą opłatę miesięczną możemy zajmować się aktualizacją strony, dodawaniem produktów, wpisów na bloga.

Co jeśli coś mi się zepsuje na stronie?

Każdy Klient po wykonaniu strony otrzymuje od nas 2 tygodnie darmowej pomocy technicznej – jeśli coś w tym czasie będzie nie tak jak powinno naprawimy to bezpłatnie. Po zakończeniu tego okresu chętnie również pomożemy – wystarczy się z nami skontaktować.