automatyzacja procesów w firmie przez stronę internetową

Pomagamy firmom w stworzeniu strony Internetowej, która usprawni obsługę klienta. Będziesz w stanie obsłużyć większą ilość klientów bez konieczności zatrudniania nowych pracowników.

przewiń w dół i dowiedz się więcej
Oferta automatyzacji pracy

Strona internetowa,
która przyspieszy obsługę klienta

Podczas warsztatu online, który przeprowadzimy poznamy Twój proces obsługi klienta i proces zakupu. Dobierzemy rozwiązania, które przyspieszą Twoją pracę. Zautomatyzujemy czynności, które do tej pory wykonywałeś ręcznie.

W jaki sposób przyspieszyć działanie firmy przez stronę internetową?

Systemy rezerwacji
zamiast typowego sklepu

Tworzymy system do rezerwacji: wizyt, noclegów, produktów, zajęć.  System możesz łatwo modyfikować ze względu na ilość pracowników, typ rezerwacji, godziny pracy i wiele innych. Wszystkie rezerwacje automatycznie zapełniają kalendarz bez konieczności kontaktu z każdym klientem osobno. Każdy z pracowników ma wgląd do kalendarza rezerwacji i może modyfikować swoje wizyty.

automatyczne
generowanie dokumentów

Każdy dokument i plik, który do tej pory tworzyłeś ręcznie na podstawie zamówienia może generować się automatycznie i wysyłać do klienta np. faktura, certyfikat, zalecenia, bilet.

Formularze
generujące wynik

Tworzymy formularze, które automatycznie wygenerują wynik na postawie udzielonych odpowiedzi. Formularz wyceny usługi przefiltruje klientów, którzy nie mają budżetu na skorzystanie z waszych usług.

Zarządzanie
zespołem

Tworzymy systemy dzięki, którym możesz zarządzać swoim zespołem i jego kalendarzem. Każdy z członków zespołu również ma do niego dostęp gdzie samodzielnie mogą organizować swoją pracę.

automatyczne
faktury

Każda faktura, która powstanie na Twojej stronie może być automatycznie przesyłana do Twojego biura rachunkowego, bez konieczności pobierania i sprawdzania dokumentów.

Sprawdź jak
ułatwiliśmy pracę naszym klientom

one night dress
wypożyczalnia sukienek

W czym pomogliśmy
Stworzyliśmy system rezerwacji produktu, dzięki któremu klient samodzielnie przechodził przez rezerwacje. Wybierał produkt, sprawdzał dostępność w kalendarzu i rezerwował. Firma dostawała powiadomienie o tej czynności i automatycznie generowała etykietę wysyłkową. 
Proces sprzedaży skrócił się kilkukrotnie, co pozwoliło na obsługę większej ilości klientów i zwiększenie zysków w firmie bez konieczności zatrudniania nowego pracownika.

Mockup sklepu internetowego oraz wypożyczalni sukienek
Zobacz inne nasze projekty

przejmij klientów,
których twoja konkurencja nie może obsłużyć

Sposób obsługi klienta wpływa na zwiększenie sprzedaży produktu lub usługi. Jeśli skomplikujesz proces zakupu – poszuka innej firmy, gdzie dostanie to szybciej.

Chcesz ułatwić klientowi zakup na stronie www ?

Skontaktujemy się z Tobą i sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc.

Autorska grafika dla sekcji darmowa konsultacja

Najczęściej pojawiające się pytania

Czy można przebudować sklep internetowy bez wyłączania go?

Twój sklep internetowy nie musi być wyłączony z użytku na cały czas przebudowy strony, czyli od 2 do 3 tygodni.  Zastosujemy rozwiązania, które ograniczą przestój do maksymalnie 48h.

Co mi jest potrzebne do stworzenia strony?

Na początku należy wykupić domenę i hosting – najlepiej po konsultacji z nami, wtedy będziemy mogli dopasować go do potrzeb. Wybór dostawcy hostingu jest bardzo istotny, ponieważ wpływa później m.in. na szybkość strony

Co jeśli nie spodoba mi się to co mi zaproponujecie?

Jeśli strona, którą zaproponujemy nie spodoba wam się pobierzemy opłatę jedynie w wysokości 500 zł netto za stworzenie propozycji i będziemy mogli na tym etapie zakończyć współpracę.

Ile poprawek jest w cenie?

W cenie stworzenia strony przewidujemy 3 duże poprawki, za kolejne doliczana jest kwota w wysokości 25% całkowitej wyceny.

Czy po stworzeniu strony możecie dodawać nam produkty do sklepu?

Tak, posiadamy pakiety administracji strony – dzięki temu za niewielką stałą opłatę miesięczną możemy zajmować się aktualizacją strony, dodawaniem produktów, wpisów na bloga.

Co jeśli coś mi się zepsuje na stronie?

Każdy Klient po wykonaniu strony otrzymuje od nas 2 tygodnie darmowej pomocy technicznej – jeśli coś w tym czasie będzie nie tak jak powinno naprawimy to bezpłatnie. Po zakończeniu tego okresu chętnie również pomożemy – wystarczy się z nami skontaktować.